KUZEYLİ İNŞAAT

Kalite ve Güvenin Doğru Adresi

Vizyon

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak ve ülkemizi dünya çapında temsil eden ve Türkiye için katkı değerleri yüksek yapılar inşa etmek.

Misyon

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, size mutlu bir hayat sunuyoruz.

Kuzeyli İnşaat faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her Kuzeyli İnşaat Çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.


Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.


]Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere ve uluslararası kabul görmüş etik değerlere istisnasız uygun davranmak.

Sohbeti Başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var ?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?